Реклама

Ефективне усунення кольок та закрепів у малюків за допомогою дієтотерапії

читать этот текст на русском

Інформація у статті призначена виключно для батьків та опікунів малюків до 1 року, у яких були виявлені та підтверджені проблеми із травленням.

Після народження діти активно ростуть: набирається вага, розвиваються органи і системи. Через це у здорових немовлят інколи виникають складнощі із засвоєнням їжі, так звані функціональні проблеми шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Зазвичай це зригування (є у 23-50% дітей), кольки (у 20-40%), закрепи (у 15-20%), а також їхнє поєднання.

Такі функціональні проблеми травлення зазвичай призводять до серйозного дискомфорту у дитини. В свою чергу неспокій і частий плач малюка стають джерелом постійного стресу для батьків.

Ефективне усунення кольок та закрепів у малюків за допомогою дієтотерапії - изображение №1

Якщо у дитини виникли функціональні проблеми ШКТ, не варто пасивно чекати, поки вони минуть.

Однак і до лікарських засобів вдаватися теж необов’язково. Згідно з думкою Європейського товариства спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN) правильна корекція раціону малюка або мами (дієтотерапія) є ефективнішою у боротьбі з функціональними проблемами травлення.1

Найкращим для дитини першого року життя є грудне вигодовування, тож, його варто продовжувати, дещо відкоригувавши раціон мами. При кольках та здуттях: виключити з раціону алергени й продукти, що посилюють газоутворення (цільне молоко, каву, шоколад, бобові тощо). При закрепах: споживати достатньо продуктів із послаблюючою дією і багатих на клітковину, пити достатню кількість води.

У разі штучного вигодовування суть дієтотерапії полягає у переведенні малюка на спеціальну дитячу суміш після попередньої консультації з лікарем-педіатром. Одною з таких спеціальних сумішей може стати суміш Nutrilon Комфорт, яка є безпечним та доведеним рішенням для усунення функціональних проблем з травленням у дітей без порушення природного розвитку ШКТ.

Ефективність спеціальної суміші Nutrilon Комфорт було доведено за результатами клінічного дослідження, проведеного у 2018 році в 11 містах України. Під час дослідження спостерігали за станом 297 дітей віком до 4 місяців, які мали прояви функціональних проблем ШКТ. Ефект від застосування суміші Nutrilon Комфорт було помітно вже за 1-2 тижні, а за місяць симптоми повністю зникли у 75,8% дітей. Зокрема закрепи — у 91%, кольки — у 83,2%, здуття — у 96% немовлят. При цьому діти добре переносили суміш, набирали вагу та росли.1

Ефективне усунення кольок та закрепів у малюків за допомогою дієтотерапії - изображение №2

Таку високу ефективність спеціальної суміші Nutrilon Комфорт зумовлено її унікальним складом. Крім комплексу вітамінів та мінералів, необхідних для всебічного росту та розвитку малюка; Омега-3/Омега-6 жирних кислот для розвитку мозку та зору, дана суміш також містить:

  • запатентований комплекс GOS/FOS — природний пребіотик, що робить випорожнення м’якшими і частішими, схожими на випорожнення дітей на грудному вигодовуванні;
  • бета-пальмітинову кислоту — зменшує закрепи і покращує засвоєння кальцію;
  • 100% сироватковий частково гідролізований білок — легше засвоюється незрілою травною системою;
  • знижений рівень лактози  — суттєво полегшує травлення.

Отже, функціональні проблеми з травленням у малюків можна і потрібно вирішувати. Для малюків на грудному  вигодовуванні потрібно коригувати раціон мами, при штучному вигодовуванні — переходити на спеціальну суміш, наприклад, Nutrilon Комфорт, ефективність якої є клінічно доведеною. Обравши її, ви допоможете своєму малюку ефективно позбутися функціональних розладів травлення і забезпечите його організм поживними речовинами для нормального розвитку у віці, коли закладаються основи його майбутнього здоров’я.

1 Шадрін О.Г. Сучасні можливості дієтотерапії функціональних порушень ШКТ в дітей грудного віку // Здоров’я дитини. — 2018. — №3.

Реклама


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад