Реклама

Даша Малахова про те, як вона допомагала малюкові при кольках

Даша Малахова про те, як вона допомагала малюкові при кольках

На жаль, така прикрість, як дитячі кольки, не обходить стороною майже жодну сім’ю з новонародженими дітьми.

Я впевнена, що перш за все в цій ситуації батьки мають взяти себе в руки і не нервувати.

Головне – зробити все можливе, щоб малюк розслабився. Це вдасться, якщо ти спокійна. У важкій ситуації, коли малюк плаче, я завжди закриваю очі і кажу собі, що все буде добре. Завдяки цьому я перестаю нервувати в цій напруженій атмосфері та можу спокійно вирішувати проблеми малюка.

Дехто радить легкий масаж, дехто – переключити увагу дитини, спробувати якось відволікти її від цієї проблеми.

Тепла ванна або свіже повітря – не найкращий вихід, адже мамі потрібен час, щоб все організувати. І виходить, що малюка доведеться залишити без уваги, наодинці з його проблемою. Коли дитина плаче від кольок, їй хочеться більш простого і швидкого позбавлення від цих страждань.

Можна класти на живіт теплі пелюшки, але поки ти донесеш пелюшку, вона вже може охолонути. Не дуже зручно постійно бігати з цією тканиною туди-сюди.

Ми вмикали фен і направляли його на животик. З ним зручніше, бо це – постійне джерело теплого повітря. І сьогодні Матяш засинає, коли я сушу йому волосся. Фен має заколисуючий ефект, він був нашим спасінням.

Також можна гріти животик, засинаючи на татові. А взагалі - є прекрасний засіб, який винайшло людство – чай на основі фенхелю. Чудовий засіб, який ми використовували - «Фіточай дитячий фенхелевий»Bebivita. Він знижує газоутворення, сприяє нормалізації функції кишківника та заспокоює.

Ваша Даша Малахова

Даша Малахова. Незручні проблеми: кольки


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад