Реклама

Як забезпечити успішний розвиток малюка без кольок, здуття і закрепів?

Як забезпечити успішний розвиток малюка без кольок, здуття і закрепів?

Щодня Ви мрієте про те, стане Ваш малюк юристом, лікарем чи музикантом. Втім, для успішного розвитку слід, насамперед, подбати про його здоров’я.

Через навантаження на незрілу травну систему у дітей можуть розвиватися функціональні розлади шлунково-кишкового тракту (ШКТ) – кольки, здуття і закрепи. Кишкові кольки – одна з найрозповсюдженіших проблем ШКТ і зустрічається у 20-40% немовлят. Є думка, що кольки – нормальне явище, що пройде з часом. Проте, це функціональний розлад травлення і стрес для малюка і його батьків.

Згідно медичного довідника, симптоми кольок зазвичай з’являються у перші 6 тижнів життя, стаючи найінтенсивнішими на 8 тижні. Раптові напади починаються під час або одразу після годування, у другій половині дня чи вночі, супроводжуючись сильним криком. Діти можуть стискати кулачки, підтягувати ніжки до живота, вигинати спину, напружувати живіт, червоніти, зригувати, випускати гази, і корчити гримаси болю. Впізнали вашого маленького розумника?

Шукаючи рішення такої проблеми варто пам’ятати, що грудне вигодовування є найкращим для дітей, та якщо воно неможливе, обирати суміш слід зважено.

Кольки, здуття, закрепи і проноси часто є фізіологічними, і їх можна коригувати правильною дієтотерапією, яка, за рекомендацією Європейського товариства спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN), є ефективнішою за медикаментозне втручання.

Однією з сумішей для боротьби з кольками, закрепами і здуттям є Нутрілон Комфорт, що містить жировий компонент – бета-пальмітинову кислоту, яка ефективно допомагає позбавитись від закрепів і покращує перистальтику. Запатентований комплекс галакто- і фруктоолігосахаридів (GOS/FOS) суміші стимулює мікрофлору, а частково гідролізований сироватковий білок і знижений рівень лактози полегшують травлення і знижують закрепи і здуття.

Подбайте про успішний розвиток малюка без кольок, здуття та закрепів з Нутрілон Комфорт.

*О.Г. Шадрін, С.Л. Няньковський, Г.В. Бекетова та ін.Особливості діагностики та підходи до лікувально-профілактичного харчування дітей раннього віку з функціональними розладами травної системи : метод. рекоменд.— К.: ТОВ «ЛЮДИ В БІЛОМУ», 2016.

*Няньковська О.С. Огляд засідання ради експертів у галузі «Дитяча гастроентерологія та нутриціологія». Журнал «Здоровье ребенка» №8(68)/2015.- с.2-3.

На правах рекламы

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: 3 рецепта пюре из свежего зеленого горошка для грудничка

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Овощное пюре для первого прикорма с брокколи и сыром (9-12 месяцев)

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Пюре из кабачков для прикорма грудничка (Рецепт)


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад