Реклама

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд

Нещодавно ми знайомили вас із підбіркою науково-популярних відео для дітей, що цікаво пояснюють складні речі. А сьогодні хочемо запропонувати 17 мобільних додатків українською для андроїд, які стануть справжнім порятунком для мам. Серед додатків і розвиваючі ігри для найменших дітей, і матеріали, які допоможуть випускникам підготуватися до ЗНО-2017.  

Важко нині уявити сучасну дитину без гаджетів. Однак якісного українського продукту серед безлічі ігор та додатків, на жаль, не так багато. Український контент зібрав найкраще з того, що пропонують українські розробники як для маленьких дітей, так і для школярів.

Розвиваючі ігры для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд

Мишеняткова Абетка

Пайпопулярніша українська гра, що дозволяє малечі вивчити літери та навчитися складати слова. Розробка львівської компанії Impulsis має три рівні складності. Усю гру малюка супроводжує милий герой – мишенятко. Цікаво, що музику для гри написав учасник гурту «Пікардійська Терція» Володимир «Дональд» Якимець.

Розвиваючі ігры для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд

Веселі тварини

Гра для найменших, що дозволить дізнатися більше про милих тваринок – звуки, які вони видають, де живуть, який вигляд мають та як називаються.

Розвиваючі ігры для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд

Українська абетка для дітей

Гра для малюків, що допоможе вивчити літери та говорити перші слова українською мовою. Яскравий додаток для найменших.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №1

Весела Розмальовка

Яскрава розмальовка, що пропонує розфарбувати казковий замок, транспорт, музичні інструменти та веселих звірят. Загалом – 40 розфарбовок різного рівня складності із можливістю вивчати слова. Додаток має функції, що дозволяють ділитися результатами дитячої творчості через Фейсбук та електронну пошту.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №2

Намбі

Арифметика для дошкільнят. Кумедний герой Намбі розповість малечі про числа та правила їх складання. Додаток має батьківську панель та аналітику, що демонструє у якій сфері дитина вправляється найкраще, а що потребує уваги.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №3

Хто в горах?

Гра для раннього розвитку маленьких українців. Розробники пропонують здійснити подорож в гори, у гості до діда Івана та його симпатичних улюбленців. Мандруючи, малеча дізнається не лише назви тварин, але й те, що смакує звірятам та як звучать їх голоси, освоїть елементи лічби. Серед переваг гри – озвучення дитячими голосами та «батьківський контроль», що дозволяє обмежити час гри.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №4

Всяка музяка

Гра-караоке для малят і дошкільнят. Народні пісеньки тут звучать у сучасному аранжуванні, а виконує їх Андрій Кузьменко. Фантастична професійна анімація довершує позитивне враження!

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №5

Загадки українською

Давно відома гра – у новій формі! Півтисячі загадок українською мовою, на які потрібно знайти відповіді. Додаток має також функцію підказок. Отже, якщо усі Зимові загадки на українській мові для дітей вже розгадані, цей додаток знайде, чим вас здивувати.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №6

Світ добра

Унікальна гра, що спонукає малечу творити добрі справи. Сюжет складається з кількох розділів. Це розповіді про те, яким чином можна допомагати ближнім. А також ігри для розвитку та новорічно-різдвяні історії про особливих діток та їх мрії. Гра містить інформацію про потужні благодійні фонди та організації України, підтримавши які можна примножити добро у цьому світі.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №7

Українські народні аудіо-казки

Додаток містить майже сорок українських народних казок та дитячих колискових. Казки не просто начитані – а розказані яскраво, образно, емоційно. Традиційна українська вечірня казка тепер може звучати і з телефону чи планшета.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №8

Філворди українською

Цей додаток сподобається як школярам, так і їх батькам. В основі гри – угорські кросворди, де необхідно знайти потрібні літери та скласти з них слова.

Слова зі слів

Улюблена гра – у новому форматі. З випадкового чи обраного слова необхідно утворити якомога більше нових слів. Просто, але цікаво!

Слова зі значень

Ще одна чудова гра в слова. Головоломка, що дозволяє тренувати пам’ять та збыльшити словниковий запас. Маючи значення із тлумачних словників, необхідно відгадати приховані слова.

Що на фото?

Для гравців будь-якого віку. Головоломка, що пропонує відгадати що ж саме зображено на запропонованій світлині. Постійно оновлюється новими альбомами фото

Моя Україна

Вікторина, що перевірить знання фактів з історії, географії, культури та мистецтва України. Додаток містить понад шістсот питань. Відповідь на кожне необхідно обрати з чотирьох доступних варіантів за десять секунд.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №9

Р.І.Д.

Додаток-антисуржик. Для всіх українців, котрі прагнуть вдосконалювати свою українську. Як відзначають розробники, додаток допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнаватися більше про історію українського народу. Одна з головних цілей проекту – допомогти людям викорінити зі свого мовлення суржик.

Розвиваючі ігри для дітей: 17 мобільних додатків українською для андроїд - изображение №10

ЗНО 2016-2017

Додаток для випускників. В наявності всі необхідні матеріали за програмою 2016 року. Дані зручно структуровані і дозволяють знайти відповіді на питання ЗНО по наступним предметам: історія, географія, біологія, хімія, фізика…Також можуть бути корисними 10 сайтів для школярів, які пояснять уроки краще будь-якого вчителя.

Якщо ви знаєте мобільні додатки українською мовою для андроїд, які ми не зазначили в нашому переліку розвиваючих ігор для дітей, пишіть нам в коментарях, і ми додамо їх до списку.

Читай также: Шукай свою школу вже зараз: інформація про 17 тисяч шкіл на одному сайті

Читай также: 25 фільмів, які допоможуть засвоїти шкільну програму з української літератури

Читай также: 63 скоромовки українською мовою для дітей дошкільного віку


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад