Реклама

10 відео для дітей, що цікаво пояснюють складні речі

10 відео для дітей, що цікаво пояснюють складні речі

Нещодавно ми публікували підбірку з 10 сайтів для школярів, які пояснять уроки краще за будь-якого вчителя. Вона мала неабиякий успіх. Сьогодні ми хочемо поділитися найкращими науково-популярними фільмами для дітей, в яких просто і цікаво пояснюються складні речі.

Незвичайний проект організував вчитель однієї з рівненських шкіл, намагаючись вирішити проблему браку якісного наочного матеріалу для своїх учнів, – пише Український контент.

Віталій Шевчук викладає фізику та астрономію. Без якісного наочного матеріалу тут не обійтись, однак ще рік тому науково-популярних фільмів українською мовою в мережі годі було й шукати.

– Так виникла ідея створення україномовного науково-популярного каналу. Російськомовних каналів є досить багато, у тому числі й таких, що є авторами власних роликів, – розповідає педагог.

Український проект стартував з перекладу та озвучення роликів відомих і популярних у світі каналів: MinuteEarth, AsapScience, MinutePhysics, Stated Clearly, TED, TED-Ed, Veritassium та інших. Перші три ролики пан Віталій локалізував разом з дружиною – вдома і у досить спартанських умовах.

– На початку навчального року розповів про ідею своїм учням. Тоді проект отримав назву «Цікава наука», – відзначає Віталій Шевчук. – Проект некомерційний. Відео поширюються на Youtube-каналі проекту згідно принципів Fair Use, що передбачає відсутність монетизації та вказівку на авторів та першоджерела. Згодом плануємо створювати і власний науковий контент для школярів, студентів, учителів та усіх, хто бажає отримувати інформацію про науку українською мовою.

Нині на рахунку проекту 36 перекладених та озвучених або локалізованих відео!

Український контент пропонує найцікавіші відео з тих, що руйнують стереотипи про «нудну науку» та просто пояснюють досить складні наукові питання.

Читай также: 10 увлекательных YouTube-каналов с научными экспериментами для детей и взрослых

Чому під землею гаряче?
 

 

Чому весь пісок однаковий?

 

 

Сила ефекту плацебо…
 

 

Що з’явилося раніше: курка чи яйце?
 

 

З чого складається Всесвіт?

 

 

Як цукор впливає на мозок?
 

 

Як ваш телефон змінює вас?

 

 

Що таке еволюція?
 

 

Наскільки великим є Всесвіт?
 

 

Що таке ДНК і як вона працює?
 

Читай также: 25 фільмів, які допоможуть засвоїти шкільну програму з української літератури

Читай также: Английский для детей: 7 бесплатных сайтов для изучения языка

Читай также: Zоо-урок: діти можуть вивчати зоологію прямо в зоопарку


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад