Реклама

Говорять дiти: Секс звiдусiль - тема, що бентежить і дратує

Говорять дiти: Секс звiдусiль - тема, що бентежить і дратує
Маючи досвід батьківства, портал UAUA.info створив для дітей унікальну можливість висловитися про те, що їх турбує, та бути почутими у рубрицi "Говорять дiти".  Не дивлячись на всю батьківську «обізнаність», радимо мамам і татам почитати колонку дітей, щоб знати, про що думають їх нащадки насправді і чим вони живуть.

 

Наприклад, майже 11-річний Федько у своїй колонці написав нам про те, що відчуває підліток, на кожному кроці зтикаючиюсь с питанням «сексу»: всі ми бачили по ТБ та в інтернеті контент з еротичною складовою або рекламу презервативів. Навіть якщо це соціальна реклама презервативів, вона все-таки залишається еротичною.

Читай также: Говорят дети: что чувствует ребенок, когда мама плачет

Колонка від імені дітей є актуальною і  через те, що складається враження, ніби дорослі, заглибившись у свої постійні проблеми, зовсім забули, що у світі є діти. І це не малюки, яким поки що все одно, проте й не старшокласники, які майже вже про все знають. Це діти у вже свідомому віці, які щодня у своєму полі зорі мають еротику, попри своєї волі.
 

Федько, майже 11 років

Тема, що бентежить і дратує

Є тема, про яку я зараз весь час думаю і про яку мені страшно не те що писати – а навіть думати, тому що, коли я думаю про це, я такий збентежений, що лякаюсь сам себе.

Виявляється, ця тема оточує мене з усіх боків. Ще кілька місяців тому я цього навіть не помічав. Але я дорослішаю, і все нові й нові речі бачу в світі. І з деякими поки що не знаю як поводитись.

Коротше.

Я почав помічати багато чого пов’язаного з сексом в: рекламах, фільмах, на плакатах.

Говорять дiти: Секс звiдусiль - тема, що бентежить і дратує - изображение №1

Читай также: Как поговорить с подростком о сексе ВИДЕО

Навіть коли йдеш по хліб, помічаєш презерватив, який валяється на дорозі. Раніше цього не було, або я цього не помічав. А потім з різних джерел почав про це дізнаватися. Зараз це мене дратує: я не можу від цього відпочити, це заважає щось робити, бо мені здається, що воно мені зараз ще не потрібно, але ж воно є. Коли я був малий, то не звертав на це уваги, але зараз я не можу на це не звертати уваги, точніше, мені не вдається не реагувати.

Я сказав про це мамі. Мама каже, що в її час про секс ніхто відкрито не говорив, і це також дуже бентежило – саме через таємність, але потім поступово для кожного хлопця чи дівчини це ставало яснішим. А у нас зараз навпаки – сексу забагато.

Скільки років мені почекати, щоб тема сексу перестала мене дратувати?

Читай также: 15 книг для 10-летних: рекомендации подростка

Читай также: Что говорят дети: как родители должны вести себя на кухне с ребенком. ВИДЕО

Читай также: Говорят дети: 13-летний мальчик снял видео о кибербуллинге


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад