Реклама

"Мир — мова щастя": конкурс до Міжнародного дня миру від Освітнього проєкту "На Урок"

Щорічно 21 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру. Це чудове свято добра та надії закликає кожного задуматися, як побудувати безпечний і справедливий світ, навчитися жити у злагоді один з одним. Адже запорука щасливого життя — це мир без хвороб, агресії та насильства.  

Робити світ кращим можливо не лише на глобальному рівні держав чи континентів. Це під силу кожному, навіть наймолодшому школяреві! Адже взаємодопомога, повага та толерантність є запорукою безпечного існування маленької планети під назвою "Школа", а створення сприятливої психологічної атмосфери є найважливішим стратегічним завданням для всіх учасників освітнього процесу. 

Саме з нагоди відзначення Дня миру Освітній проєкт "На Урок" проводить конкурс для школярів "Мир — мова щастя", який триватиме з 14 вересня по 13 жовтня 2021 року. На вас чекає багато цікавої та корисної інформації й завдань:

  • про цілі сталого розвитку;
  • безпосередньо про День миру та особливості відзначення цього свята. 

Також конкурс стосуватиметься питань дружби, конфліктів і булінгу в учнівському колективі. У завданнях використано відео ілюстрації та реальні ситуації з життя сучасних школярів.

Мир – мова щастя конкурс до Міжнародного дня миру від Освітнього проєкту На Урок

Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу розпочати виконувати завдання.

Традиційно на всіх учасників чекають нагороди — кожен отримає сертифікат чи диплом. Переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу та дізнавайтеся про секрети спілкування міжнародною мовою Щастя!


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад