Реклама

Iноді батьківство - це творчість, захоплення та задоволення, а іноді - рутина, розпач і безсилля... Школа для батькiв

Iноді батьківство - це творчість, захоплення та задоволення, а іноді - рутина, розпач і безсилля... Школа для батькiв
На правах рекламы

Шановні батьки!

Всі ми вивчали в школі різні предмети. Але ніхто не вчив нас тому, як бути батьками. Ніхто не казав нам, що це може бути складно і водночас цікаво. Що іноді батьківство - це творчість, захоплення та задоволення, а іноді - рутина, розпач і безсилля. Що діти приносять радість та здивування, а іноді просто зводять з розуму...

Iноді батьківство - це творчість, захоплення та задоволення, а іноді - рутина, розпач і безсилля... Школа для батькiв - изображение №1 Ця книжка для вас, батьки! Нам, авторам, хотілось допомогти вам на тернистому шляху виховання дітей, розвитку родинних стосунків, побудови та підтримки сімейного ладу.

Все, що ми пропонуємо вам у цій книжці, має своє коріння як у нашому власному досвіді психологічної роботи з дітьми, батьками, сім'ями, так і у досвіді інших психологів, досягнень практичної та наукової психології. Ми вдячні всім батькам, які поділилися своїм досвідом з нами, і з радістю пропонуємо вам їх знахідки.

В цій книжці ми розповідаємо вам про психологічні особливості дитини та закони розвитку дитини, знання яких допоможе вам уникнути або легше подолати складні ситуації, з якими ви можете зіткнутися. Ми сподіваємося, що ці знання нададуть вам можливість краще зрозуміти свою дитину, обрати ті методи виховання, які допоможуть вам досягнути взаєморозуміння та радості у відносинах.

Ми побудували цю книжку, шановні читачі, таким чином, щоб вам було зручно нею користуватися та швидко знаходити відповіді на важливі та пекучі питання вашого сімейного буття та виховання дитини.

Книжка складається з двох частин.

У першій частині містяться матеріали про те, за якими законами живе та розвивається сім'я, про батьківство, про права людини та права дитини, про сучасні погляди на стадії та основні завдання розвитку дитини, про особливі ситуації у житті сім'ї: коли дитина народжується лівшею чи є обдарованою, чи має, наприклад, особливі потреби. Як батькам бути освіченими провідниками такої дитини у її житті? Як бути у сім'ї щасливою у різних обставинах? Особливу увагу ми приділили таким важливим питанням, як навчання дитини безпечній поведінці, допомога їй в переживанні горя, особливостям спілкування з дитиною.

Друга частина присвячена особливостям виховання дитини та віковим кризам на різних стадіях її розвитку: від народження до 3-х років, від 3-х до 5-и, від 5-и до 7-и, від 7-и до 10-и, а потім - підлітки: від 10-и до 15-и і від 15-и до 18 років. В цій частині ми не тільки констатували, які кризи, проблеми та пастки чекають на нас, як на батьків та членів системи "сім'я" на різних етапах розвитку дитини, але й пропонували шляхи виходу з цих ситуацій.

Придбати книжку за ціною 25 грн. можна
у Міжнародному гуманітарному центрі «Розрада»
за адресою Київ, вул. Антоновича (колишня Горького), 4/2,
телефон/факс (+38044) 234 -83-68, 289-71-32


Iноді батьківство - це творчість, захоплення та задоволення, а іноді - рутина, розпач і безсилля... Школа для батькiв - изображение №2

СПАСИБО, ЧТО СОСЛАЛИСЬ НА САЙТ www.UAUA.info, КОГДА ПОЗВОНИЛИ ПО ЭТОЙ РЕКЛАМЕ


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад