Реклама

Пологовий будинок "Лелека" — високий рівень світових стандартів

читать этот текст на русском

Про демографічну кризу в Україні експерти попереджали ще в 1960-1970 роках, а почалася вона у середині 80-х і посилилася через економічну нестабільність з перших років незалежності країни. Тому Україна почала втрачати по 2-2,5 млн осіб кожні 5 років.

Цікаво те, що коли народжуваність в Україні неухильно знижується, в Пологовому Будинку "Лелека" тільки за 2020 рік народилося 2350 дітей. І це на 25% більше, ніж в попередньому. У чому секрет цього "демографічного дива"?

Згідно з даними електронної перепису, проведеного урядом в кінці минулого року, населення України становить 37 млн ​​289 тис. осіб: це свідчить про те, що за останні роки воно зменшилося майже на 11 млн.

Порівняємо цифри: якщо в 1990 році в Україні народилося 657 200 дітей, то в 2001 році їхня кількість впала майже вдвічі — до 376 500 дітей. У 2012 році вже зафіксували 520 700 малюків. На жаль, в 2020 році на світ з'явилося менше 300 000 нових громадян України. На графіку наведена цифра за 9 місяців 2020 року, але тенденція чітко відстежується.

Пологовий будинок "Лелека" — високий рівень світових стандартів - изображение №1

https://eadaily.com/ru/news/2020/11/28/rozhdaemost-na-ukraine-strana-dvizhetsya-k-polnomu-bezlyudyu

За оцінками ООН, до 2050 року населення України може ще скоротитися майже на 20%. Тому сьогодні необхідна продумана державна політика щодо демографічних процесів у країні. А також оперативне вирішення проблеми доступності медичної допомоги. Так, з 2020 року НСЗУ почали оплачувати пологи, але його тариф не покриває пологи в "Лелеці", а доплата категорично заборонена. Причина незрозуміла. Адже якщо держава заплатить частину грошей за пологи в "Лелеці", ми станемо доступніше для більшої кількості людей. І жінки не будуть боятися народжувати в комфортних умовах і за підтримки висококваліфікованого медичного персоналу навіть під час пандемії.

Пологовий будинок "Лелека" — високий рівень світових стандартів - изображение №2

Пологовий будинок "Лелека" використовує міжнародні протоколи

Народжуваність в Україні в 2020 році продовжувала падати, однак в "Лелеці" вона "виросла" на 25%. У чому ж секрет кращого пологового будинку Києва?

"Лелека" — це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну та неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

Пологовий будинок відкрився в 2016 році і з кінця 2019 року є першим і єдиним госпітальним медичним закладом в Україні з найсуворішою міжнародною акредитацією.

Ми дотримуємося медичних протоколів, побудованих на принципах доказової медицини і схвалених не тільки в Україні, але і США, і Західній Європі.

Корпоративна культура пологового будинку

Пологи — це не просто фізіологічний процес появи дитини на світ. Це незабутній психо-емоційний досвід для жінки. Тому так важливо знайти місце, в якому вас оточать турботою і увагою.

Ми вважаємо, що головне в пологовому будинку — це люди. Сьогодні в Пологовому Будинку "Лелека" 400 співробітників з новою, сучасною корпоративною культурою. Кожен наш співробітник чітко розуміє, що пацієнт повинен бути повністю задоволений його роботою. І при цьому майбутнім батькам не треба нікому "дякувати". Тому "Лелека" входить в топ кращих пологових будинків України.

Щоб говорити мовою цифр, порівняємо кількість народжених дітей в Україні, Києві та Пологовому Будинку "Лелека" за 2017-20 роки.

<span style="color:#2980b9"><strong>Корпоративна культура пологового будинку</strong></span> - изображение №1
<span style="color:#2980b9"><strong>Корпоративна культура пологового будинку</strong></span> - изображение №2
<span style="color:#2980b9"><strong>Корпоративна культура пологового будинку</strong></span> - изображение №3

Кваліфікована допомога в найскладніших ситуаціях

Пологовий будинок "Лелека" — перший і єдиний в Україні медичний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну та неонатологічну медичну допомогу із запровадженою системою страхування медичних ризиків. Вам і малюкові у нас нададуть повноцінну медичну допомогу на всіх рівнях. І при цьому Ви будете себе відчувати, як вдома.

Відзначимо, що Пологовий Будинок "Лелека" не відмовляється від найважчих випадків в акушерстві. Наприклад, у пацієнток з врощеною плацентою на місці рубця після кесарева розтину раніше був єдиний вихід — видалення матки. Причому ця складна операція повинна була проводитися в спеціалізованому лікувальному закладі, адже лікарі перед такими операціями запасаються великими запасами крові. У Пологовому Будинку "Лелека" налагоджена технологія емболізації маткових артерій або введення спеціального балону в аорту перед витяганням дитини. Результат — менша крововтрата і жінка залишається жити з маткою, може ще стати матір'ю.

Для проведення таких операцій необхідна участь 12-15 осіб, у тому числі судинного хірурга, уролога, трансфузіолога.

У "Лелеці" працюють висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень на різних конференціях і навчальних циклах. Наша кваліфікація і злагодженість роботи колективу не викликає сумнівів. Пологовий будинок "Лелека" не боїться труднощів, готовий до них і своїх пацієнтів в ексвізитних ситуаціях не кидає. Тому "Лелека"— місце, де можна спокійно народжувати дитину.

І на сьогодні в "Лелеці" провели, більш ніж 7000 пологів. Це були пологи у жінки з міастенією (важке неврологічне захворювання з наслідками для дитини), і пологи у пацієнтки, у якої під час вагітності була виявлена ​​лейкемія, була і пацієнтка з розривом матки до початку пологової діяльності та терміновим витягненням дитини з черевної порожнини.

<span style="color:#2980b9"><strong>Кваліфікована допомога в найскладніших ситуаціях</strong></span> - изображение №1

Турбота і увага на кожному етапі

Ми розуміємо, що атмосфера пологового будинку повинна заспокоювати і дарувати тільки позитивні емоції. Саме тому кожен елемент нашого пологового будинку допомагає майбутній матері розслабитися і підготуватися до зустрічі з малюком. Для цього "Лелека" починається з красивого кольорового фасаду, просторого холу, позитивного дизайну.

Забудьте про сумне кахельне покриття в пологовому залі. У нас стіни з антисептичним покриттям. Є сучасне пологове ліжко-трансформер, яке має 32 варіанти для оптимальних пологів. А також безліч сучасного обладнання.

У пологових залах використовуються сучасні техніки релаксації і знеболювання пологів. Наприклад, є апарат для пацієнт-контрольованої епідуральної анестезії. При цьому пацієнтка може сама керувати ним і регулювати больові відчуття під час пологів.

Основний показник успішності пологів — постійний контроль серцебиття плоду. У нас він схожий на справжній центр управління космічних польотів.

Народжуйте з комфортом: всі пацієнтки в пологовому залі — під постійним наглядом. А в ординаторській і на посту медсестри передбачені великі екрани.

Операційна — свята святих будь-якої лікарні

Сучасна операційна — це серце лікарні, місце перетину безлічі професійних дисциплін. У Пологовому Будинку "Лелека" новітня матеріально-технічна база. Наприклад, спеціальні автоматичні системи тут підтримують постійну температуру при 20-кратному повітрообміні. Цей повітряний потік називають ламінарний. Він закриває пацієнта на операційному столі від попадання нестерильного повітря ззовні.

Вся необхідна апаратура у нас прикріплена на спеціальних стельових консолях, на підлозі стоїть тільки операційний стіл. Це сучасна концепція операційних залів.

Інновації змінюють медицину, і ми змінюємося разом з ними. У нас навіть є дві операційних з "розумними" дверима, які відкриваються, як тільки наближаєшся до них. Адже в медицині бувають ситуації, коли рахунок йде на секунди, і вони можуть врятувати життя.

<span style="color:#2980b9"><strong>Операційна &mdash; свята святих будь-якої лікарні</strong></span> - изображение №1

Блок інтенсивної реанімації новонароджених

Наш Пологовий Будинок — особливе місце. Тут здоров'я мами і малюка понад усе. У блок інтенсивної реанімації новонароджених потрапляють недоношені діти, і малюки, яким необхідна спеціальна медична допомога після пологів. Це приблизно 1,5-2% від усіх наших пацієнтів.

Наші палати реанімації та інтенсивної терапії оснащені всім необхідним, щоб впоратися з важкими ситуаціями: є сучасні інкубатори для новонароджених, безліч вимірювального обладнання. Це ще один наш "центр управління космічного корабля".

І за 4 роки діяльності "Лелеки" через це відділення пройшло близько 100 дітей з масою при народженні менш ніж 1500 грамів. Ці результати — на рівні кращих клінік Європи та США. А найменший Лелечонок народився всього в 680 грам. Зараз йому 2,5 років і він нічим не відрізняється від своїх однолітків.

<span style="color:#2980b9"><strong>Блок інтенсивної реанімації новонароджених</strong></span> - изображение №1

Максимально комфортна післяпологова палата

У пологовий будинок люди приходять в очікуванні щастя. А щоб його нічого не затьмарювало, крім висококласної медицини, безпеки і гарантій, потрібна сучасна концепція лікарняного будівництва.

Вона передбачає, що палата не повинна бути схожа на лікарню, але при цьому мати весь лікарняний функціонал. У нашій післяпологовій палаті все продумано до дрібниць. Це зручне ліжко, зі змінною геометрією полотна, для максимальної зручності пацієнта, пристрій виклику персоналу з переговорним пристроєм (всі виклики і переговори фіксуються в комп'ютері). І навіть спеціальний пристрій для туалету новонародженого виробництва французької фірми Loxos (прямо з Парижа!).

<span style="color:#2980b9"><strong>Максимально комфортна післяпологова палата</strong></span> - изображение №1

Рівень медичної допомоги для всіх пацієнтів організований на високому рівні. Розвінчаємо міф про те, що "Лелека" тільки для багатих. Адже ми за 4 роки обслуговували пацієнтів з самим різним рівнем достатку. Тому народжують у "Лелеці" зірки шоу-бізнесу, політики, менеджери, українці та іноземці самого різного рівня.

<span style="color:#2980b9"><strong>Максимально комфортна післяпологова палата</strong></span> - изображение №2

Ми ретельно продумуємо кожен аспект надання медичної допомоги та сервісу. Сучасне обладнання, висококваліфікований персонал і комфортні умови — запорука вашого спокою під час пологів.

Пологовий будинок "Лелека" — це ваша найщасливіша зустріч з Новим Життям!

Реклама


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад