Реклама

Святкування Івана Купала у «Парку Київська Русь» 6 – 7 липня 2019 року

Святкування Івана Купала у «Парку Київська Русь» 6 – 7 липня 2019 року

6 та 7 липня в Князівстві Київська Русь проходитиме масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою та кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією стародавніх обрядів, вогняним шоу, видовищним спалюванням опудала та масовими хороводами навколо нього.

Дуже символічно відзначати Купала саме в Князівстві Київська Русь, адже це свято бере свій початок саме з тих далеких часів більш ніж тисячолітньої давнини. В місці, де відтворюється столиця великої держави Київська Русь — Древній Київ X століття. А також відтворюється атмосфера і дух цієї славної епохи. І саме тут пройде безліч яскравих стародавніх унікальних дійств, які ніде більше в Україні не побачити.

Жителі Древнього Києва запрошують приєднатися до численних розваг, ігор, конкурсів, стародавніх обрядів. Це захоплюючий квест «У пошуках папороті», купальські ворожіння, стрибки через багаття і масовий хоровод навколо Лісового озера та автентичні обрядові співи. Лише у Князівстві можна буде побачити захоплююче кінно-трюкове шоу за участі коней унікальних історичних порід. Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в Князівстві на гостей чекає майстер-клас з їх плетіння та пускання вінків на воду. І все це при світлі багать і смолоскипів, в повному зануренні в часи Середньовіччя.

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова. З настанням сутінків в Древньому Києві запалять вогнища. Тож гості зможуть спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття — по одному або по парах, якщо хочуть знайти своє кохання чи вийти одружитися. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання опудала Купали. З цією великою солом’яною лялькою згорять всі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття нададуть небувалий заряд позитиву.

В суботу ввечері на гостей чекатиме фаєр-шоу, а пізно вночі — середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

В Древньому Києві кожен зможе вибрати заняття до душі — покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, скуштувати смачних страв від княжих кухарів, відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука та викарбувати монету, відпочити біля Лісового озера і позасмагати, перевдягнутися у князя чи княгиню в костюмерній, пролетіти на канатному спуску над лісом. Також є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00.
Початок програми — близько 14:00.
Завершення програми:
в купальську ніч з 6 на 7 липня — о 01:00,
з 01:00 до 03:00 — середньовічна дискотека;
7 липня — о 20:00

«Парк Київська Русь» розташований в селі Копачів
Обухівського району Київської області.
GPS-координати: +50° 8' 44.31», +30° 28' 26.90»
Детальна інформація на сайті: www.parkkyivrus.com


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад