Реклама

«З чистого листа»: в Києві відкривається благодійна фотовиставка про дітей, яких вдалося врятувати від сирітства

«З чистого листа»: в Києві відкривається благодійна фотовиставка про дітей, яких вдалося врятувати від сирітства

21 грудня о 14.00 в Національному музеї Тараса Шевченко відбудеться відкриття благодійної фотовиставки «З чистого листа», яка буде тривати до 12 січня 2020. 

Мета проекту показати силу батьківської любові та значення виховання у колі сім'ї для дітей, їх розвитку та життя вцілому. А також – зібрати кошти для  підтримки кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра». Автор проєкту –  фотографиня Даша Тендітна.

Фотовиставка демонструє два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними. На світлинах - діти з дитячих будинків, а також - мами з дітьми, яким своєчасно допомогли.

«З чистого листа»: в Києві відкривається благодійна фотовиставка про дітей, яких вдалося врятувати від сирітства - изображение №1

Анна із сином Денисом – одні із героїв фотопроєкту. У жінки ДЦП.  Свого часу чоловік покинув її з маленьким сином. Жили тоді  у старій бабусиній хаті без належних умов. Допомогти не було кому, соціальні працівники постійно навідувалися до Ані та переконували віддати дитину в будинок дитини, адже там про її сина подбають. До того ж, Денис не розмовляв до 4-х років і дитині приписували розумову неповноцінність.

В розпачі Аня звернулась до кризового центру для матері та дитини «Місто Добра», що у м. Чернівці. Тут Аня знайшла прихисток та допомогу -  їх з сином забезпечили усіма необхідними речами, зробили ремонт помешкання, облаштували їх будинок так, щоб Ані було легко вести там господарство. Зараз Аня працює і виховує сина справжнім чоловіком, вона почала життя з чистого листа, але зберегла найцінніше – сина. Денис ходить у звичайну школу та є розумною, всебічно розвиненою дитиною.

Кожна життєва історія в фотопроєкті представлена окремою світлиною. Ідея проєкту виникла через бажання привернути увагу суспільства до проблеми та показати, що бідність не є причиною для сирітства, а вчасно надана допомога може врятувати чиєсь щасливе майбутнє.

Фотовиставка працюватиме з 21.12 до 12.01 щодня (окрім понеділка) з 10.00 до 18.00. Вхід за цінами входу до музею (25-45 грн).

У день відкриття фотовиставки (21.12 о 14.00 ) вхід вільний, а на гостей чекають виступи знаменитостей на тему  відповідального батьківства та виховання дітей, маленькі відвідувачі зможуть взяти участь у численних іграх та майстер-класах. Свою участь у офіційному відкритті фотовиставки вже підтвердили Любов Юнак (Лавіка), Олена Борисова, Світлана Бевза, Даша Малахова, Катерина Єгорушкіна, Олег Скрипка, Іларія та ін.

Музичний супровід заходу – піаніст Майк Кауфман-Портніков.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Афіша: Музей історії України запрошує дітей на новорічні квести

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Українські колядки: 19 текстів різдвяних пісень для дітей


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад