Реклама

20 веселих ігор та конкурсів до Хеловіну для дітей різного віку

20 веселих ігор та конкурсів до Хеловіну для дітей різного віку

Ми зібрали цікаві ігри та конкурси до Хеловіну для дітей та підлітків, щоб весело відсвяткувати Хеловін в школі або в колі друзів.

Цікаво, що в український мові назва Хеловіну має декілька варіантів написання. Google, на питання "як правильно пишеться «Halloween»", відповідає, що найвірнішим з варіантів написання назви вважається Геловін. Українською мовою «Halloween» часто пишеться як Хелловін, Хеловін, Хелоуїн. Або ж Відьомська ніч. Але всі ці назви також є загальновживаними. Ми обрали найбільш розповсюджений варіант написання назви – «Хеловін».

Отже, ці ігри та конкурси підходять для веселого святкування Хеловіну у для будь-якій дитячій компанії. Підготувати такі конкурси до Хеллоїну можна своїми руками, з підручних засобів.

Щоб свято вийшло веселим та видовищним, подбайте також про страви та солодощі до Хеловіну. Не забудьте прикрасити приміщення до Хеловіну. Для цього чудово підійдуть помаранчеві та чорні повітряні кульки а також гірлянди до Хеловіну. Обов’язково подбайте про страшні костюми для Хеловіну. Щоб гостям було цікаво, зустріньте їх листівками з привітаннями до Хелловіну від привидів та відьмочок. Нехай кожен з гостей розкаже історію про свого героя. Ну, а тепер, розпочинайте святкування! Ось вам ідеї розваг, ігор та конкурсів до Хеловіну.

Ігри та конкурси на уважність до Хеловіну

Такі ігри та конкурси можна проводити при невеликій кількості учасників. 

Дитяча гра до Хеловіну "Знайди скарби"

Розкладіть в приміщенні гумових змій, комах, павуків. Для зовсім маленьких можна влаштувати сенсорну коробку з круп, макаронів, і покласти туди павучків, невеликі іграшкові гарбузики, квасолини, розмальовані у вигляді очей.  Нехай дитина збирає "скарби".  Також один з варіантів - натягнути нитки крізь отвори в коробці, а на дно покласти цукерки, павучків і все, що заманеться.  Завдання дитини - дістати з дна предмети, намагаючись не торкатися ниток.

ігри та конкурси до Хеловіну для дітей
  1. Завдання дітей - назбирати якнайбільше "інгредієнтів" для вечері.  
  2. Виграє той, хто знайшов найбільше солодощів.

Гра для дітей на Хеловін "Бінго"   

Бінго або лото - проста гра для дітей, в яку можна грати в школі, наприклад, на групі продовженого дня. Для неї не потрібно звільняти клас від парт або робити щось особливе. Досить роздрукувати картки для бінго на Хеловін.

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Завдання гравців - заповнити одну, дві або три лінії у своїй картці. Хто зробив це першим, вигукує «Бінго».

Гра на Хеловін для дітей "Гарбузові хрестики-нулики" 

Підготуйте поле для гри: намалюйте "сітку" для гри в хрестики-нулики.

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Нехай фішками будуть павучки або декоративні гарбузи. Завдання одного гравця - поставити свої фішки в один ряд, а іншого - заважати йому в цьому, переставляючи свої фішки.

Весела дитяча гра на Хеловін «Порахуй цукерки»

Для цієї гри на Хеловін достатньо звичайної банки і пакета цукерок. 

ігри та конкурси до Хеловіну для дітей

Насипаємо цукерки в банку і пропонуємо дітям вгадати, скільки їх виявилося всередині. Роздаємо гравцям картки, на яких вони пишуть своє ім'я і число. А потім той, чия відповідь була найближчою до істини, отримує банку з усіма цукерками в якості призу. 

Рухливі ігри та конкурси для дітей на Хеловін

Щоб діти не знудилися, пропонуємо провести декілька рухливих ігр та конкурсів, якщо дозволяє приміщення.

Гра на Хеловін "Зруйнуй башту відьми" 

Знадобляться будь-які ємкості: паперові пакети від соку, пластикові пляшки або стаканчики, рулони туалетного паперу, залізні банки... Прикрасьте їх на мотив Хеловіну, дайте дітям в руки зброю – кульки, зроблені із зім’ятого паперу і, вперед, до гри!

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Кожен з учасників стає навпроти башти. Завдання гравця – влучити в башту та якомога швидше зруйнувати її.


Гра на Хеловін "Живе око"

Поставте на один кінець столу пластикові станканчики, а на іншій покладіть теністу кульку, розмальовану у вигляді ока.

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Завдання гравців - влучити у ємкості "оком". Виграє той, хто влучив найбільшу кількість разів.

Гра на Хеловін "Гарбузовий гольф"

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Для цієї гри потрібно вирізати гарбуз у вигляді "лунки" для гольфу. Завдання просте - влучати в ціль м'ячиком для гольфу та робити це якогомога частіше.

Гра на Хеловін "Злови гарбуз"

Вам знадобляться пластикові кільця або обручі і гарбузи з хвостиками. Можна прикрасити дорожні конуси у вигляді капелюхів відьми - вони теж стануть в нагоді для гри (замість гарбузів).

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Роздати кожному гравцеві однакову кількість кілець, а гарбузи або капелюхи розставити на определнном відстані від гравців. Завдання учасників - накидати кільця на гарбузи або відьмині капелюхи.  Виграє той, у кого залишиться менша кількість кілець.

Для дітей старшого віку можна кожному конусу приписати окреме кількість балів, дітям молодшого віку варто просто зараховувати попадання.

Конкурс на Хеловін «Нагодуй монстра»

Цей конкурс на влучність зробити дуже легко. Досить взяти великий аркуш щільного картону, намалювати на ньому монстра, привид або гарбуза на Хеллоуін, і зробити кілька отворів. Також знадобляться тенісні кульки. Чим молодші діти, тим простіше повинні бути умови гри.

Учасники стають на певну відстань від своєї мішені та по черзі закидають в отвори тенісні кульки.  Виграє той, хто влучить в «рота» моонстру найбільшу кількість разів.

Конкурс-естафета для дітей на Хеловін "Хто швидше"

За допомогою туалетного паперу і скотча робимо "павутину", через яку доведеться пробиратися дітям на швидкість. Або даємо дітям мішки і пропонуємо в них стрибати наввипередки. 

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Щоб виграти в конкурсі з павутинням, дітям потрібно пробратися з точки А в точку Б. Найголовніша умова - не тількти не порвати павутиння, але навіть не торкнутися до неї.

Гра на Хеловін "Знайди домівку павучка"

Намалюйте павутину на шкільній дошці або накейте її за допомогою скотча.

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Запропонуйте дітям із закритими очима намалювати в павутині павука або прикріпити його до павутинки, якщо павук декоративний.  Виграє той, хто намалює павука ближче до центру павутини. 

Для підлітків цю гру на Хеловін можна вдосконалити. Намалювати скелет і запропонувати школярам з закритими очима поставити на своє місце намальовану на папері гомілкову або плечову кістку.

Конкурс на Хеловін "Башта з яблук"

Простий, але цікавий конкурс на Хеловін для школи: будуємо піраміду з яблук.

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Роздайте дітям. Їхнє завдання - ставити яблука одне на одне, щоб збудувати високу башту або піраміду. Виграє той, у кого буде більше яблук в піраміді. Така гра підходить як дітям, так і підліткам.

Конкурс на Хеловін "Збивання яблук"

Дуже веселий конкурс на Хеловін, який сподобається і дітям, і підліткам - збивання яблук. Для цього потрібно поставити високі одноразові стакани в два ряди, і покласти на кожен з них по яблуку. 

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Учасникам видають панчохи - в них кладуть по яблуку і надягають на голову.  Цим "хоботом" потрібно збити яблука зі склянок в своєму ряду. Виграє в конкурсі той, хто впорається першим.


Гра для дітей на Хеловін "Павукові біги"  

Для цієї гри знадобляться коктейльні трубочки і невеликі пластикові павуки.

Потрібно дути на "свого" павука. Виграє той, у кого павучок перший перетнув фінішну стрічку.

Гра на Хеловін "Мумія"

Мумія - весела гра на Хеловін для дітей будь-якого віку. 

Для цієї гри потрібно розділити дітей на дві команди та дати їм рулони туалетного паперу. Загадайте час, за який учасники повинні замотати "мумію".  Виграє той, у кого мумія вийшла найпершою.

Можна також влаштувати перегони мумій.

Конкурс на Хеловін "Лімбо"

Лімбо - чудовий конкурс на Хеловін для рухливих дітей. Особливо, якщо зробити перешкоду у вигляді відьмацької мітли. Правила гри прості. 

Для початку ділимо дітей на 2 команди.  І по черзі кожен з членів команди повинен пройти під палицею. З кожним разом перешкоду опускаємо все нижче і нижче. Перемагає команда, чий учасник зможе пройти під мітлою, що опущена найнижче.

Естафета для дітей до Хеловіну

Підготувати естафету на хеловін зовсім неважко. ось декілька варіантів.

Запропонуйте дітям розділитися на команди та донести на голові невеличкого гарбуза або у паперовому конусь повітряні кульки. Команда, яка зробить це найбільш вправно та швидко - перемагає.

Веселі ігри та конкурси до Хеловіну для дітей різного віку
 

Естафета для дітей "Мети мітла"

Роздайте дітям мітли та запропонуйте наввипередки "домести" до цілі невеликого гарбуза. Це може як командною грою, так і просто конкурсом серед всіх дітей.

Веселі ігри та конкурси до Хеловіну для дітей різного віку

Рухливі ігри на Хеловін з повітряними кульками

Розкидайте по приміщенню помаранчеві повітряні кульки. Завдання дітлахів - настрибувати на них та розщавити якомога більше кульок. Задоволення гарантовано! Або підвісьте кульки догори, і запропонуйте дітям розбити їх, як піньяту. 

Веселі ігри та конкурси до Хеловіну для дітей різного віку
Ідеї розваг для дітей на Хеловін (фото)

Розважальні активності на Хеловін: поробки з паперу

Поробки з паперу допоможуть зайняти дітей під час групи продовженого дня, наприклад. 

Поробки з паперу на Хеловін

Найкраща розвага для дітлахів молодшого віку - ляльковий театр. так вони зможуть краще дізнатися про свято Хеловіну та зустрічати його сміливо та весело. Зробіть ляльки у вигляді відьом, привідів, вампірів. Для малюків нехай вони будуть трішки милі та зовсім не страшними. Вигадуйте з ними різні історії, нехай діти вам допомагають в цьому!

ігри конкурси естафети на хеловін для дітей та підлітків фото

Ми зібрали ідеї розваг для естафет, ігор та конкурсів на Хеловін для дітей різного віку. Впевнені дітям сподобаються ці конкурси. Веселого свята!

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Летучие мыши на Хэллоуин: 10 поделок своими руками

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Украшения на Хэллоуин: гирлянда из тыковок своими руками

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Прически для девочек на Хэллоуин: 10 идей для детей и подростков


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад