Реклама

Як батьки можуть сплатити вихователю дитсадочка офіційну премію: батько розібрався

Як батьки можуть сплатити вихователю дитсадочка офіційну премію: батько розібрався

Батькі дітей, що навчаются у школі або відвідають дитячий садок, бажаючи віддячити педагогам збирають гроші у конвертах. Але ж зрозуміло, що це неофіційна, так би мовити, «корумпована» благодійність. Тож київлянин Сергій Пасюта знайшов спосіб, як зробити грошову подяку педагогу цілком легальною.

Сергій Пасюта знайшов спосіб, у який будь-хто з батьків може зібрати гроші на виплатити премію гарному вихователю своїх дітей. Він зробив велику справу та зібрав рахунки управлінь освіти Києва усіх районів.

Після утримання податків вихователь офіційно отримає на свою банківську картку премію у розмірі 65% від той, що перерахували благодійники.

У своєму дописі батько ділиться, як йому вдалося зібрати необхідну інформацію про офіційні премії освітянам.

Як батьки можуть сплатити вихователю дитсадочка офіційну премію: батько розібрався - изображение №1

Сергій Пасюта,

батько

Зібрати педагогу кілька Григоріїв Савичів у конвертик — це кожен може. Яка розумная цьому альтернатіва? Як офіційно виписати педагогу невеличку добавку до ЗП?

 1. Отримуємо від управління освіти штатний розпис навчального закладу, де розписані зарплати і надбавки. Чисто заради цікавості і щоб переконатися, що це ви можете фінансово допомогти педагогу, а не він вам. (Це робиться через запит на доступ до публічної інформації).
   
 2. Отримуємо від управління освіти відповідь, що дитячі садочки у Києві не мають власних рахунків і бухгалтерії, тому офіційно прийняти від вас гроші не можуть. 
   
 3. Гуглимо офіційний порядок отримання благодійних пожертв бюджетними закладами освіти. 
   
 4. Намагаємося знайти реквізити спецрахунку для зарахування благодійної допомоги на сайті районного управління освіти (фейл).
   
 5. Телефонуємо в районне управління освіти і разів 5 пояснюємо різним працівникам бухгалтерії, що нам від них треба. Разів 5 чуємо «Знаєте, ви перший звертаєтеся до нас з таким питанням, тому нам треба пошукати». Доходимо до головного бухгалтера управління освіти. 
   
 6. Отримуємо телефон людини, яка знає реквізити цього рахунку для благодійної допомоги. 
   
 7. Чекаємо.
   
 8. Ретельно записуємо 22 цифри з ЄДРПОУ і номером рахунку, ретельно занотовуємо, що має бути написане у призначенні платежу, щоб він точно дійшов до адресата. 
   
 9. Проводимо платіж. 

З нього утримують єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб і військовий збір. 

Те, що залишилось, потрапляє на зарплатну картку педагога.

Тепер ви знаєте. Не грішіть.

Якщо правильно сформулювати призначення платежу (у таблиці за посиланням), благодійна пожертва після сплати всіх податків (залишається близько 65% початкової суми) проходить окремою проводкою на зарплатну картку вказаного вами педагога під час чергової виплати ЗП (виплачують двічі на місяць — аванс і сама зарплата).

Проводку видно на spending.gov.ua, так що можна для себе відслідковувати.

Реквізити благодійних рахунків РУО в усіх районах Києва для садочків і шкіл в одній зручній таблиці (яку ви можете вільно використовувати). Дані з офіційних відповідей РУО на мій інформаційний запит: bit.ly/ruo-kyiv.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Цінуйте себе: скільки коштує робота «мами вдома»

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Как вернуть деньги, потраченные на обучение ребенка в частной школе: рассказываем о новых законах в Украине

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: В Украине работающим мамам будут возмещать оплату услуг няни


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад