Реклама

Твори різдвяну дивокаву: дитячі малюнки знову прикрасять зимові горнятка WOG

1 жовтня, коли весь світ святкує Міжнародний день кави, стартує другий всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Твори різдвяну дивокаву" від WOG. Найкращі роботи будуть нанесені на горнятка WOG розмірів М, L та XL, що надійдуть у продаж по всій мережі АЗК WOG та WOG CAFE у день Святого Миколая — 19 грудня. Також кожен з переможців отримає заохочувальний приз — сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття.

Минулого року наш зимовий конкурс дитячого дизайну кавових горняток здобув надзвичайної популярності серед маленьких українців. Понад 800 юних авторів надіслали свої роботи, створені з любов’ю та пронизані добром. Ми у WOG переконані, що улюблені напої в горнятках з дитячими малюнками даруватимуть ще більше радості, щастя та тепла кожному нашому клієнту, а тому запускаємо наш конкурс "Твори різдвяну дивокаву" знову. Хочемо, щоб і цього року у кожної дитини була можливість поділитися своїм баченням казки та реалізувати найзахоплюючі ідеї.

— говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Твори різдвяну каву

Дитячі малюнки на новорічно-різдвяну тематику прийматимуться з 1 до 21 жовтня 2020 року на сторінці конкурсу та в Instagram з хештегом #різдвянадивокава2020. WOG не застосовуватиме до конкурсних робіт жодних додаткових критеріїв окрім тематики: кожна дитина у віці до 16 років отримає змогу реалізувати будь-які ідеї на свій розсуд. 

Для участі у змаганнях необхідно виконати всього кілька кроків:

  1. Власноруч намалювати малюнок на новорічно-різдвяну тему;
  2. Сфотографувати чи відсканувати малюнок*;
  3. Завантажити малюнок на сторінку конкурсу https://dyvokava.wog.ua/ або розмістити його в Instagram з хештегом #різдвянадивокава2020*;
  4. Зберегти оригінал малюнку до оголошення переможців конкурсу**.

Переможці будуть обрані під час відкритого онлайн-голосування на сайті конкурсу з 22 по 25 жовтня. Результати змагань організатор оприлюднить 26 жовтня: автори трьох малюнків, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть визнані переможцями. Саме їх твори прикрасять собою нову лінійку святкових горняток WOG.

Створення колекції тематичних горняток до кожного значимого свята вже стало традицією для WOG. Ми також маємо надію, що дитячі роботи на наших горнятках будуть тішити серця українців і надалі — бо ж саме діти вміють якнайкраще ділитися своєю вірою у казкові дива з усім світом. Впевнені, що цього року знову побачимо справжні чудеса!

— відмітила директор з комунікацій WOG.

Напої у святкових горнятках з дизайном від юних художників можна буде придбати на всіх АЗК WOG та WOG CAFE протягом зими — з 19 грудня 2020 року по 28 лютого 2021 року.

Нагадаємо, минулого року три роботи з найбільшою кількістю голосі були нанесені на святкові зимові горнятка WOG CAFE та викликали чимало позитивних емоцій, щирих посмішок, дарували більше радості, щастя та тепла кожному клієнту мережі. Так, лідером глядацьких симпатій став малюнок шестирічної Влади зі Львова. Її робота прикрасила горнятко розміру М. Другу сходинку посіла робота семирічного львів’янина Романа. Цей твір став основою дизайну для горнятка розміру L. Третє місце отримала робота Анастасії з Подільська. Дівчинці 13 років. Її малюнок був нанесений на горнятко розміру XL. Всі переможці отримали дивовижний сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття та додаткові заохочувальні призи.

Ознайомитися з офіційними правилами участі в конкурсі "Твори різдвяну дивокаву з WOG" можна тут https://wog.ua/ua/page/dyvokava2020_rules/.

*Наймолодші учасники конкурсу для виконання 2, 3 та 4 кроків можуть сміливо залучати батьків, старших братиків або сестричок. :)

**Авторам малюнків, які переможуть, потрібно до 1 листопада поточного року надіслати оригінали за адресою: м Київ, вул. Спортивна площа 1, БЦ Gulliver, компанія WOG, з позначкою «Конкурс “Твори різдвяну дивокаву”».

Реклама


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад