Реклама

Розпочався 8-й Чілдрен Кінофест: показ "Віктор_Робот" і перші деталі

28 травня у столичному кінотеатрі "Київська Русь" відбулася церемонія відкриття 8-го фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків "Чілдрен Кінофест". Захід проходить безкоштовно в кінотеатрах понад 20-ти українських міст до 2 червня, а також онлайн на сайті online.childrenkinofest.com до 6 червня.

Відкрив фестиваль український анімаційний фільм "Віктор_Робот". Стрічку глядачам особисто презентували її творці. Події стрічки відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити — дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає.

"Віктор_Робот" — володар Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю 2020 та найкращий анімаційний фільм за версією Національної премії кінокритиків "Кіноколо" 2020. Мультфільм вийде в широкий кінопрокат уже за місяць — 24 червня.

чілдрен кінофест 2021

Героїв стрічки озвучили зіркові українські актори Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова. Спеціально для фільму були створені хітові саундтреки у виконанні відомих українських музикантів — Dakh Daughters, Антона Слєпакова ("Вагоновожаті"), Мар’яни Головко та Марка Галаневича ("ДахаБраха"). Композитор стрічки — Антон Байбаков, авторка пісень — Марися Нікітюк.

Виробництво фільму тривало понад три роки, а працювало над стрічкою майже 200 професіоналів.

Частина місць на церемонію відкриття, як і на інші покази фестивалю, була надана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з інвалідністю, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

чілдрен кінофест

До конкурсної програми традиційно ввійшло сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Фільм-переможець буде визначений за допомогою глядацького голосування і оголошений на онлайн-церемонії закриття фестивалю 6 червня. Також у межах Чілдрен Кінофесту проходить п'ятий ювілейний Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. 16 стрічок-фіналістів будуть показані в кінотеатрах 23-х міст України та онлайн. Його переможців визначить Почесне журі, а глядачі оберуть лауреата Призу глядацьких симпатій. Поза конкурсами на фестивалі буде продемонстрований ретроспективний мультфільм "Лисенятко Вук", а фільмом-закриттям стане минулорічний володар Гран-прі — фантастична пригодницька стрічка "Фокстер & Макс".

чілдрен кінофест 2021

Почесною амбасадоркою фестивалю у 2021 році стала співачка й авторка пісень Христина Соловій.

Фестиваль організовано компанією "Артхаус Трафік" за підтримки Державного агентства України з питань кіно і UNICEF.

Фестиваль дякує за допомогу Goethe-Institut, Посольству Королівства Данія, Данському кіноінституту, Посольству Королівства Норвегія, Посольству Угорщини, Посольству Швеції та Посольству Королівства Нідерланди.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад