Реклама

В Україні запрацювала безкоштовна Гаряча лінія підтримки батьків після пологів

В Україні запрацювала універсальна та безоплатна гаряча лінія підтримки батьків після пологів. Розповідаємо всі подробиці в матеріалі.

Сьогодні, 7 червня 2021 року, відбулася презентація та запуск Гарячої лінії підтримки батьків після пологів* від Громадської Організації "Клуб підтримки вагітності та материнства "Лада"", на якій були присутні: 

  • Катерина Левченко, урядова уповноважена з питань гендерної політики. 
  • Борис Лебедцов, заступник Міністра соціальної політики України; 
  • Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України;
  • Тетяна Ничипоренко, менеджерка проєкту "Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні" в ІСАР Єднання.
  • Марина Марченко, Голова та співзасновниця ГО "КПВМ "Лада".

Отже, тепер кожна родина, в якій народилося немовля, може подзвонити на Гарячу лінію підтримки батьків після пологів за номером 0 800 500 313.

гаряча лінія підтримки батьків після пологів

На заході обговорили наступні питання: 

  1. Вплив післяпологового періоду на рівень життя, фізичне та емоційне здоров'я жінки, дитини, родини та суспільства загалом. 
  2. Які умови та можливості у жінок для якісного відновлення після пологів. 
  3. Як вирішити актуальні проблеми материнства та зменшити кількість післяпологових ускладнень. 
  4. Деталі та цілі роботи Гарячої лінії.

Під час зустрічі був здійснений перший дзвінок на Гарячу Лінію підтримки батьків після пологів в прямому ефірі.

Також була анонсована участь у заході пані Ольги Стефанішиної, вона не змогла долучитися до заходу з поважних причин, проте передала свої слова підтримки та привітання: 

В Україні запрацювала безкоштовна Гаряча лінія підтримки батьків після пологів - изображение №1Народження дитини — це є надважлива подія в житті родини, адже це наше майбутнє, наше продовження, наші радощі та сенс нашого життя. Проте не варто забувати про батьків, адже попри неймовірне щастя з появою в житті дитини, з’являється і величезна відповідальність за її благополуччя. Саме тому, запуск Гарячої лінії підтримки батьків після пологів — це неймовірна подія в Україні.

— передала вітання Ольга Стефанішина.

В Україні запрацювала безкоштовна Гаряча лінія підтримки батьків після пологів - изображение №2Робота, яку проводить ГО "КПВМ "Лада" допомагає впроваджуватися державній політиці забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, або, як ми говоримо, державній гендерній політиці. Напрямками такої політики — є підтримка сім’ї та батьківства. Створення умов для поєднання професійних та сімейних обов’язків. Подолання стереотипів, які заважають і жінкам і чоловікам, реалізовуватись в будь-якій сфері.

 говорить Катерина Левченко. 

Також на заході був присутній Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, який привітав ГО “КПВМ “Лада” із запуском Гарячої лінії, відзначивши, що Гаряча лінія має стати першим кроком до впровадження в Україні можливостей для відновлення жінки після пологів та її подальшої м’якої реінтеграції на ринок праці, адже це впливає на місцевий економічний розвиток.

Марина Марченко, голова ГО "КПВМ Лада", розповіла, що приблизно від 10% до 20% мам переживають післяпологову депресію, кожна друга мама після пологів стикається з ускладненнями з фізичним здоров’ям, а смерть від самогубства є основною причиною смерті жінок в перший рік після пологів. 

Гості проявили зацікавленість та небайдужість до актуальних проблем материнства та відзначили свою готовність до співпраці з ГО "КПВМ Лада".

Нагадаємо, проєкт організований у рамках проєкту "Європейський Союз для сталості громадського суспільства в Україні", що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад