Реклама

БІОКОН випустив мистецький альбом «Мрії та долі»

БІОКОН випустив мистецький альбом «Мрії та долі»

БІОКОН виступив з ініціативою зі створення видання «Мрії та долі», яке присвячено творчості українських художниць ХІХ – ХХІ століть.

Автори видання поставили за мету показати, як у творах героїнь відобразилися їхні мрії та долі, а головне - час, у який їм випало жити й творити.

Саме цей принцип - представити кожну художницю як людину своєї доби, свого покоління - і став головним при підготовці видання.

Альманах «Подаруй життя» від Біокон: поради для батьків

БІОКОН, який 25 років випускає косметику для жінок, реалізує благодійні проекти для здоров’я жінки, долучився і до підтримки «жіночого мистецтва». Це черговий внесок компанії у соціально важливі справи суспільства.

Альбом буде представлено в Книжковому Арсеналі, а основний тираж у якості подарунка ми передамо художнім музеям України, спеціалізованим бібліотекам, вищим учбовим закладам художнього профілю.

16 травня 2019 року в Національному художньому музеї України відбулась презентація альбому «Мрії та долі», на якій були присутні автори видання Олена Старшинова та Галина Алавердова.

БІОКОН випустив мистецький альбом «Мрії та долі»

Серед гостей були автори сучасного мистецтва, чиї твори увійшли до Альбому: Віра Іванівна Баринова-Кулеба, Олена Придувалова, Ірина Клімова, а також шанувальники художньої творчості.

Автори альбому зазначили, що видання створено з великою повагою до Жінки. «Альбом "Мрії та долі" саме про жінок, які не могли та не можуть жити без мистецтва.

Альманах «Подаруй життя» від Біокон: поради для батьків

Нам дійсно є чим пишатись, адже на нашій землі народжувались зірки, імена яких увійшли до світової спадщини. Нам є над чим замислюватись, тому що оточуючий світ бував жорстоким до жінок-творців, які не підкорялись системі.

Нам є кого підтримувати, адже українське "жіноче" мистецтво сьогодні яскраве, різноманітне, тендітне та разом з тим міцне. Саме про таких жінок-митців наше видання.

І за можливість створити таку чудову і корисну книгу, особливо для молоді, яка ще навчається, ми дякуємо керівнику компанії «БІОКОН», автору ідеї зі створення альбому А.Г. Шаховцеву», - відзначила Олена Старшинова.

БІОКОН знову несе у світ добро та красу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кесарів розтин: правда і міфи про операцію

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атопический дерматит: почему это не аллергия, и как лечить ребенка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правильний раціон мами, що годує груддю: дозволені та заборонені продукти


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад